Program na WARP CAMP

"jaké si to uděláme, takovéto máme"

Prodloužený víkend: 19. - 22. září 2024.
Příjezd ve čtvrtek odpoledne v pátek a sobotu hlavní programový blok nekonference.

Denní plán: snídaně, dopolední workshopy, oběd, odpolední přednášky, venkovní aktivity, večeře, společná diskuze a deskové/LAN hraní

prohlédni si celý harmonogram →

Program si tvoříme společně takzvanou formou "nekonference" — barcampu. Funguje to většinou formou přednášky, někdy formou diskuze v kruhu. Na každé téma se hodí něco jiného.

Přednášky

Profíci z firem, kteří se rádi pochlubí na čem a s čím pracují, vás budou lákat na technologie a postupy, které chcete začít používat

 • hard skils

  Programátorské novinky

  Témat je mnoho, technologii také, názorů a nápadů jakbysmet.

  Novinky kolem vývoje, testování nebo deploye?

  hard skils
 • soft skils

  Ze života

  Jak si nastavit balanc mezi prací a odpočinkem. Zajímavé life hacky. Jak se zdokonalovat. Co číst, jíst nebo jak dlouho spát.

  soft skils

Workshopy

Potkáme se v malebné přírodě, která přímo vybízí ke sdílení zkušeností. Ostřílení profíci spolu s začátečníky na jednom místo, to je vždy základ pro osobní posun

 • hard skils

  Zkus si novou technologii

  Workshop může trvat až dvě hodiny a to už je dostatečný čas na vyzkoušení a osahání si nějaké nové technologie. Je jedno jestli se bude jednat jen o zkusmý výlet mimo tvoji vývojářskou bublinu nebo se budeš chtít posunout ve svém oboru.

  hard skils
 • soft skils

  A co z jiného soudku

  3D tisk, programování robotů, veganské vaření, práce se dřevem nebo trošku uměleckého záměru? Máš chuť inspirovat ostaní svým novým koníčkem?

  soft skils

Zábava

Pro zpestření času na tebe čeká hromada deskovek. Spousta venkovních aktivit. Volejbal, soutěž ve střelbě ze vzduchovky, závod v RC autech. Pokud máš rád klasiky jako OpenTTD nebo Factorio, tak i na ně příjde řada.

 • deskovky

  Hoď kostkami

  Je až k nevíře kolik se na WARP CAMPu sejde deskovek. Od jednoduchých karetních až po komplexní několika hodinové hardcore hraní.

  deskovky
 • venkovky

  Připravit na start…

  Na místě je paintballové hřiště. Vezeme vzduchovku a terče.

  venkovky

Pokec & Pivko

Kde jinde, než u pivka, se můžete dozvědět ty nejzajímavější informace. Pivko se dá popíjet i přes den u rybníka, na vycházce do přírody nebo u stolu v klubovně.

 • neformálně

  Táborák hoří

  Kdo umí na kytaru? Tak není to nutné. Můžem i jen sedět a povídat si. Filozofovat, která technologie do roka zapadne a která bude top.

  Experimentujeme i s poradním kruhem, který má svá pravidla a každého někam posune.

  neformálně
 • zábavně

  Jsme i venku

  Byla by škoda nevyužít prostoru mimo klubovnu. Probíhají ranní rozcvičky, odpolední procházky, nebo jen zevling.

  Piva máme dvě na čepu. Bernarda a druhý se snažíme mít nějaký pivní speciál. To vše zahrnuté v ceně, včetně různých pamlsků.

  zábavně